Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
  • Powiat górowski
Polityka prywatności. Serwis używa ciasteczek-cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek-cookies do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika. Polityka prywatności.
AKTUALNOŚCI - POWIAT STRONA GŁÓWNA COFNIJ WYSZUKAJ KONTAKT

  • „Pączki do rączki”-kolejna edycja z udziałem ZS w Górze
  • Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!
  • Bierzesz pieniądze? Dostaniesz PIT z ZUS
  • Rejestracja kotła olejowego i zamawianie dostaw oleju opałowego
  • Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!
Aktualności - powiat

Aktualności - oświata

Aktualności - kultura

Aktualności - sport



Wydział Geodezji i Katastru

Jak się z nami skontaktować?


Wydział Geodezji i Katastru


Adres pocztowy:
56-200 Góra ul.Mickiewicza 1

tel: 65/544 39 20
fax: 65/543 35 11
e-mail:   geodezja@powiatgora.pl

Piotr Jankowski - Naczelnik Wydziału - Geodeta Powiatowy

pok. 8 (I piętro)
tel. 65/544 39 20 
tel. komórkowy: 785858853
email:  geodezja@powiatgora.pl

Anna Głuszko – Zastępca Naczelnika Wydziału
pok.4 (I piętro)
tel. 65/544 39 19
e-mail: a.gluszko@powiatgora.pl

Martyna Tulikowska - Podinspektor
pok. 6 (I piętro)
tel./65 544 39 23 
e-mail; m.tulikowska@powiatgora.pl

Janusz Mycka - Inspektor

pok.12 (I piętro)
tel. 65/544 39 25 
e-mail:  j.mycka@powiatgora.pl

Danuta Lachowicz - Inspektor
pok. 9 (I piętro)
tel. 65/544 39 21 
e-mail:  d.lachowicz@powiatgora.pl 

Ilona Olejnik - Podinspektor
pok.7 (I piętro)
tel. 65/544 39 22
e-mail: i.olejnik@powiatgora.pl 

Krzysztof Birecki - Inspektor
pok. 2 (parter)
tel. 65/544 39 29
e-mail: k.birecki@powiatgora.pl 

Zbigniew Dec - Specjalista
pok. 2 (parter)
tel. 65/544 39 27 
e-mail: z.dec@powiatgora.pl

Jolanta Borawska - Specjalista
pok. 2 (parter)
tel. 65/544 39 28 
e-mail: j.borawska@powiatgora.pl

Wojciech Marciniak - Specjalista
pok.2 (parter)
tel. 65/544 39 27 
e-mail: w.marciniak@powiatgora.pl  

Ewa Korman-Wieloch - Inspektor

pok. 3 (I piętro)
tel. 65/544 39 26
e-mail: e.korman@powiatgora.pl

Anita Nowicka-Ziach - Podinspektor
pok. 3 (I piętro)
tel. 65/544 39 26
e-mail: a.nowicka@powiatgora.pl

Michał Kałasz - Podinspektor
pok. 5 (I piętro)
tel. 65/544 39 17
e-mail: m.kalasz@powiatgora.pl

Piotr Walencki - Młodszy referent

pok. 5 (I piętro)
tel. 65/544 39 18
e-mail: p.walencki@powiatgora.pl






MAPA STRONY NEWSLETTER NAPISZ DO STAROSTWA KANAŁ RSS LOGOWANIE
Serwis internetowy prowadzi: Starostwo Powiatowe w Górze, 56-200 Góra, ul. Mickiewicza 1, Tel. 65/544 39 00, faks 65/543 35 11, e-mail:sekretariat@powiatgora.pl Polityka prywatności. Serwis używa ciasteczek-cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek-cookies do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika. Polityka prywatności.