Starosta Górowski Anna Kolibek podpisała dziś umowę na budowę dróg "scaleniowych" we wsi Naratów w gminie Niechlów.

Starosta Górowski Anna Kolibek podpisała dziś umowę z firmą Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Spółka z o.o. z Wrocławia, na realizację zadania pn. „Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych wraz z zadrzewieniami przydrożnymi oraz likwidacja zbędnych dróg wraz z rekultywacją umożliwiającą uprawę mechaniczną gruntów”. Inwestycja realizowana jest w związku projektem „Scalanie gruntów wsi Naratów w gminie Niechlów” objętym Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Całkowita wartość zadania wynikającego z podpisanej dziś umowy to 3 453 840,00 zł. Powstaną cztery odcinki dróg o łącznej długości 4,22 km. Termin wykonania zadania określono na dzień 30 listopada 2020 r. Z ramienia Powiatu Górowskiego prócz Starosty umowę podpisali: Andrzej Rogala – wicestarosta Górowski, Wiesław Pospiech – Skarbnik Powiatu, a z ramienia wykonawcy Mateusz Chamski – Kierownik Projektu, Prokurent.

iodo@amt24.biz