Staże i praktyki w Zespole Szkół w Górze w ramach projektu „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w powiecie górowskim szansą na lepszą przyszłość uczniów”

Uczniowie Zespołu Szkół w Górze kształcili swoje kompetencje zawodowe w ramach staży i praktyk zawodowych w zakładach pracy. Zadanie to wynikało z projektu „Poprawa jakości kształcenia  zawodowego w powiecie górowskim szansą na lepszą przyszłość uczniów”.

Młodzież klas technicznych w zawodach: technik ekonomista, informatyk, logistyk, hotelarstwa i reklamy odbyła staże zawodowe w ramach tego projektu. Uczniowie branżowej szkoły I stopnia w zawodzie sprzedawca doskonalili swoje umiejętności zawodowe podczas praktyk zawodowych.

Zadaniem stażystów i praktykantów było doskonalenie umiejętności w miejscu pracy w warunkach rzeczywistych oraz pogłębienie wiedzy niezbędnej do wykonania arkusza egzaminacyjnego podczas egzaminu zawodowego.

W roku 2020 staż i praktyki zrealizowało 40 uczniów.

iodo@amt24.biz