W ostatnie dni karnawału Stowarzyszenie Gramy dla… zbierało fundusze na leczenie i rehabilitację swoich podopiecznych, mieszkańców Góry i okolic (Stasia Karlińskiego, Marty Jankun, Sylwii Garbacz, Gosi Kowalewskiej i Arka Gustawa). Zorganizowano akcję pod nazwą Słodka Pomoc, w ramach której prowadzono sprzedaż pączków, a dochód z tej akcji przekazano dla podopiecznych. To pączki dobroci, które nie tuczą. Uczniowie Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze aktywnie włączyli się w akcję.

- Nas też tam nie zabrakło. Mimo pandemii udało nam się rozprowadzić ponad 300 pączków i przekazać do stowarzyszenia ponad 1050 zł uzyskanych z ich sprzedaży. Osoby wspomagające akcję z naszej szkoły to Nicol Kwiatkowska, Liwia Stolarczyk uczennice kl. III TEO i Anna Wiejak, Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na te właśnie pączki i pomogli w walce z chorobą - relacjonuje szkolny koordynator wolontariatu  A.W.