2 marca 2021 r. w sali narad Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się XXIV sesja Rady Powiatu Górowskiego.

W sesji uczestniczyło 11 radnych. XXIV posiedzenie Rady Powiatu Górowskiego zostało zwołane na wniosek Zarządu Powiatu w związku z pilną potrzebą podziału środków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2021 r. Rada Powiatu ma obowiązek określenia zadań na które przeznaczone zostaną środki z tego funduszu. Po to aby jednostka wykonująca te zadania a  więc Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Górze mogła jak najszybciej realizować wnioski mieszkańców powiatu górowskiego niezbędne było podjęcie takiej uchwały. Radni jednogłośnie poparli zaproponowany przez Zarząd Powiatu podział środków z PFRON-u. Drugim punktem którym zajmowali się radni  była uchwała w sprawie rozpatrzenia petycji. Treść petycji dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej. Radni większością głosów petycję uznali za niezasadną. Przebieg sesji dostępny jest do obejrzenia w zakładce dotyczącej transmisji z sesji.