W Starostwie Powiatowym w Górze odbyło się posiedzenie Powiatowej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych, w którym uczestniczyła Starosta Górowski Anna Kolibek. Na posiedzeniu Kierownik PCPR w Górze oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Górze przedstawiły proponowany podział środków finansowych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej w powiecie górowskim na 2021 rok, który odzwierciedla realne potrzeby mieszkańców powiatu górowskiego. Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych pozytywnie zaopiniowała projekt uchwały w sprawie określenia zadań, na które przeznaczone zostaną środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2021 roku. Projekt uchwały trafił pod obrady Rady Powiatu Górowskiego, która jednomyślnie zaopiniowała proponowany podział środków z PFRON.