Jeśli sądzisz, że możesz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innym nauczycielami, a nauczanie to Twoja pasja zastanów się na podjęciem decyzji o pracy na stanowisku nauczyciela-doradcy metodycznego w PCDNiPP-P w Górze.

Zapraszamy chętnych doświadczonych nauczycieli do pracy w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Górze - w placówce, która posiada akredytację Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Obecnie najbardziej potrzebujemy  nauczycieli-doradców metodycznych języka polskiego oraz informatyki. Zainteresowani jesteśmy także innymi specjalnościami w szczególności językiem angielskim.

Informujemy, że na stronie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu pojawiły się dwa nowe ogłoszenia dotyczące naboru kandydatów na doradców metodycznych.
Obecnie prowadzony jest nabór kandydatów na doradców metodycznych, przeznaczony także dla nowych kandydatów na doradców w przedmiotach, w których dotychczas nie udało się pozyskać chętnych nauczycieli.

Aby zostać nauczycielem-doradcą metodycznym trzeba być czynnym nauczycielem danego przedmiotu oraz posiadać stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego. Nauczyciel-doradca metodyczny łącznie może pracować do 1,5 etatu licząc szkołę lub placówkę oraz ośrodek doskonalenia.

Bernard Bazylewicz

Dyrektor PPCDNiPP-P w Górze