Starosta Górowski Anna Kolibek dziękuje Magdalenie Mielczarek, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Górze oraz współpracownikom za realizację zadania inwestycyjnego - budowa nowoczesnego, estetycznego ogrodzenia, oddzielającego boisko szkolne od ulicy Przylesie. W prace zaangażowały się górowskie firmy i instytucje, m.in. Przedsiębiorstwo Drogowo-Melioracyjne „Drogomel” Sp. J. A. Skoczylas, K. Głuszko, które rozebrało stare ogrodzenie. Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne Geos S.C., A. Bućkowski, Z. Józefiak zrealizowali usługi geodezyjne. Wsparcia udzieliła też firma MI-DAN Sp. z o.o. Michał Miszczyk. Natomiast pracownicy LO oraz Wydziału Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Górze wznieśli nowe ogrodzenie.