Starosta Górowski Anna Kolibek oraz Wicestarosta Górowski Andrzej Rogala spotkali się dziś z Pawłem Pogodzińskim – Prezesem Chemeko-System Sp. z o.o. Tematem spotkania było omówienie postępu prac remontowych w budynku byłej przychodni zdrowia przy ul. Armii Polskiej 8 w Górze.

Firma Chemeko-System przekazała Powiatowi Górowskiemu w formie darowizny sprzęt niezbędny do prawidłowego utrzymania dróg powiatowych. Samorząd otrzymał mobilny rębak Skorpion 160 SD, przeznaczony do rozdrabniania gałęzi i usuwania nadmiaru roślinności z dróg powiatowych. Starosta Górowski Anna Kolibek oraz Wicestarosta Górowski Andrzej Rogala podziękowali Prezesowi za otrzymany sprzęt, który znacząco wpłynie na poprawę komfortu i bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego.