Starosta Górowski Anna Kolibek, Wicestarosta Górowski Andrzej Rogala wraz z Justyną Dąbrowską – Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu spotkali się z Norbertem Palimąką – Prezesem Zarządu Fundacji ESPA z Legnicy oraz Ireneuszem Grabowskim – Prezesem Stowarzyszenia Orla Wąsosz. Na ich ręce złożyli podziękowania za życzliwość i wsparcie, jakiego obie organizacje udzielają wychowankom SOSW w Wąsoszu.

- Każda pomoc związana z poprawą warunków funkcjonowania Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu zasługuje na uznanie. Jest to niezwykle ważne w okresie pandemii, czasie próby dla nas wszystkich – mówiła Anna Kolibek, Starosta Górowski.

Prezes Ireneusz Grabowski zaprosił Starostę Annę Kolibek na mecz oldboyów FC Barcelona i Orla Wąsosz, który planowany jest jesienią tego roku.