Przy Hali Arkadia w Górze powstało wielofunkcyjne boisko do sportów plażowych „Plażowa Arena”. Roboty ziemne wykonała bezpłatnie górowska firma Wigmet Waldemara Maślanki. Natomiast firma W.P.U.H Dąbrowa z Radosławia dostarczyła setki ton piasku, który pokrył całą powierzchnię boiska. Obiekt wyposażony jest m.in. w aluminiowe słupki z osłonami z systemem płynnej regulacji wysokości siatki, regulowane linie oraz aluminiowe bramki.

Przypomnijmy. Na budowę plażowego kompleksu Rada Powiatu Górowskiego uchwaliła kwotę 50 tysięcy złotych. Znajduje się tam pełnowymiarowe boisko do plażowej piłki nożnej lub zamiennie 3 boiska do piłki siatkowej, piłki ręcznej, tenisa i badmintona. Będzie też można zagrać w boule. Otwarcie obiektu zaplanowano już 17 czerwca tego roku. Inauguracyjne mecze rozegrają wtedy drużyny młodzieżowe oraz zespoły nauczycieli Zespołu Szkół w Górze oraz Liceum Ogólnokształcącego w Górze.