28 czerwca 2021r. w Hali Arkadia w Górze odbyło się spotkanie dla dzieci z rodzin zastępczych, które PCPR w Górze zorganizowało z okazji Dnia Dziecka.

Licznie przybyłym na spotkanie organizatorzy przygotowali ciekawe niespodzianki, bajkowe animacje, gry i zabawy sportowe. Radości było wiele, na twarzach dzieci widać było zadowolenie i uśmiech. Na zakończenie każde z dzieci otrzymało dyplom z gratulacjami.

Kierownik PCPR Góra składa serdeczne podziękowania dla Dyrektor Zespołu Szkół w Górze Pani Ewy Gano oraz Kierownika Hali Arkadia Pana Andrzeja Jasiak za udostępnienie  miejsca na spotkanie. Ogromne podziękowania składamy dla Trener Pani Natalii Skoczylas za prowadzenie animacji podczas spotkania.