Jezioro Dominickie to perła Pojezierza Leszczyńskiego i wspaniałe miejsce na wycieczkę.

W piękny czerwcowy dzień, grupa uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wąsoszu wraz z opiekunami, udała się do Boszkowa na jednodniową  wycieczkę. Boszkowo powitało wycieczkowiczy słoneczną aurą i prawie pustą plażą, dzięki czemu mogli swobodnie grać w piłkę i się opalać. Następnie cała grupa wybrała się na spacer po letniskowej miejscowości by zwiedzić okolicę i skosztować turystycznych przysmaków serwowanych w miejscowych restauracjach i barach. Wychowankowie Ośrodka z niemalże wakacyjnej wyprawy wrócili naładowani pozytywną energią.   Ten kilkugodzinny wyjazd to dopiero przedsmak wakacyjnych podróży. Życzymy wszystkim, aby całe wakacje były tak udane, jak ta wycieczka.