Droga Mieszkanko/Drogi Mieszkańcu Dolnego Śląska!

Czy czujesz się związany z miejscem, z którego pochodzisz? Czy podoba Ci się otoczenie, w którym mieszkasz?

Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkim badaniu ankietowym, prowadzonym przez Instytut Rozwoju Terytorialnego w ramach prac nad Audytem krajobrazowym dla województwa dolnośląskiego. Biorąc udział w ankiecie możecie Państwo wpłynąć na wyniki audytu i przyczynić się do ochrony najcenniejszych krajobrazów w swoim otoczeniu. Zachęcamy do współdziałania przy wyłanianiu najbardziej cennych pod względem swojskości i tożsamości krajobrazów w województwie dolnośląskim!

W celu wypełnienia ankiety należy kliknąć: ankieta. Wypełnienie kwestionariusza zajmie Państwu około 10 min. Dziękujemy za poświęcony czas! Wyniki ankiety zostaną opublikowane na stronie internetowej pod adresem: www.irt.wroc.pl.