Organizacja w szkołach szczepień uczniów w wieku 12-18 lat. Szczegółowe informacje, list Ministra Zdrowia do dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców w sprawie szczepień, deklaracja na szczepienia, kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19 oraz rekomendacje dla rodziców znajdują się w załącznikach

Organizacja szczepień – informacja dla dyrektorów szkół i placówek – materiały informacyjne (PDF, 0,52MB)

List Ministra Zdrowia do dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców w sprawie szczepień nastolatków(PDF, 0,14MB)

Deklaracja na szczepienia(DOCX, 0.01MB)

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19(PDF, 0,57MB)

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – plakat informacyjny(PNG. 0,29 MB)

Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – rekomendacje dla rodziców – plakat informacyjny(PNG, 0,30MB)

List w sprawie szczepień przeciwko COVID-19 – Fundacja „Rodzice Szkole”(PDF, 0,07MB)

Źródło: Kuratorium Oświaty we Wrocławiu