Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu obchodzili Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

- Obostrzenia związane z epidemią Sars Cov 2 spowodowały zmianę zasad i odstąpiliśmy od organizowania “tabliczkowych patroli”. Organizacja tego dnia zawęziła się do zajęć w klasach. Sprawdzaliśmy i doskonaliliśmy nasze umiejętności bawiąc się, grając w gry matematyczne i rozwiązując zadania o stopniu trudności dostosowanym do naszych możliwości. Było wiele śmiechu, zabawy, ale i skupienia i koncentracji. Efektem naszych wysiłków jest sprawniejsze poruszanie się w świecie liczb – mówi Wiesława Stuczyk z SOSW w Wąsoszu.

Wiedząc, że “matematyka jest miarą wszystkiego”(Arystoteles) staramy się poznać ją jak najlepiej.   Wiesława Stuczyk