21 października 2021 r. Górowskie Stowarzyszenie Klubu Seniora „ Pogodna Jesień” świętowało Dzień Seniora.

Uroczystość odbyła się w Restauracji „ Parkowa Bis” w Górze, do której licznie przybyli członkowie Klubu oraz zaproszeni goście: w imieniu Starosty Górowskiego Urszuli Szmydyńskiej – Wicestarosta Andrzej Rogala, w imieniu Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz - Sekretarz Tadeusz Otto, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze Edyta Lisiecka, w imieniu Dyrektora Domu Kultury w Górze Arkadiusza Gustawa - Kierownik Andrzej Bakacz oraz przedstawiciel Zakładu Energetyki Cieplnej w Górze.

Uroczystość prowadził Prezes Klubu Bronisław Barna, który bardzo serdecznie powitał zaproszonych gości oraz wszystkich członków Klubu. Po oficjalnym otwarciu i przywitaniu wszystkich przybyłych, Prezes w wystąpieniu podziękował wszystkim, którzy od lat wspierają działalność Klubu, za okazywane wsparcie i życzliwość. W dowód uznania wręczył zaproszonym podziękowania i kwiaty. Następnie w okazjonalnych wystąpieniach głos zabrali zaproszeni goście. W uroczystej atmosferze złożyli na ręce prezesa Klubu listy gratulacyjne oraz słodkości, dziękując w ten sposób za piękną pracę, jednoczenie starszych pokoleń wokół wspaniałych uroczystości i wspólnych pasji. Seniorom życzyli zdrowia, spełnienia marzeń i realizacji planów, aby jak najdłużej kontynuowali szlachetne dzieło swojego życia.

Obchody Dnia Seniora, to szczególny moment, który pozwala docenić i podkreślić potencjał, doświadczenie, wartości i wiedzę, z których mogą czerpać młode pokolenia – bo to seniorzy są źródłem życiowej mądrości, którą nabywa się z upływem lat.