Od 10 października do 10 grudnia Akademia Mażoretek Mari Mar wzięła udział w projekcie, pt. "Mażoretki tańczą dla małych i dużych", który realizowany był w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw i finansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030.

W ramach projektu odbywały się treningi, na których dziewczynki doskonaliły swoje umiejętności. Odbyły się też spotkania z rodzicami, podczas których powstawały piękne dekoracje do przedstawienia. Zorganizowany został konkurs, w którym dziewczynki za systematyczne uczęszczanie na zajęcia oraz prace z rekwizytem w domu otrzymywały punkty w postaci naklejek. W ramach dotacji zostały zakupione: głośnik - niezbędny do nagłośnienia treningów, a także nagrody za konkurs: flagi, skrzydła oraz werble.

Końcowym etapem projektu było wystawienie Musicalu, pt. „Świąteczne Przygody Olafa". Musical odbył się w we wtorek 7 grudnia w sali Domu Kultury w Górze. Wykonawcami były tancerki Akademii. Na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy wiekowe. Dla większości dziewczynek był to debiut na scenie. Dziewczynki zatańczyły z batonami, flagami, skrzydłami a także z pałeczkami świecącymi. W roli głównej wystąpiły najstarsze dziewczyny, należące do zespołu. Olafa zagrała Lena Gronowicz, Elzę - Julia Gała, a Anne - Lena Krysiak. Przedstawienie w formie nagrania trafiło również do Ośrodka Dziennego Pobytu Osób Starszych i Mieszkań Chronionych w Górze. Za organizację Musicalu odpowiedzialne było Stowarzyszenie Akademia Mażoretek Mari Mar, na czele z zarządem: Małgorzata Dańko, Elżbieta Nowak - Bodaj oraz Monika Andrzejczak. Scenariusz oraz układy taneczne stworzyła trener zespołu Natalia Skoczylas.