Kolejny już raz, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Wąsoszu, włączył się w świąteczną zbiórkę dla Zespołu Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych ,,Wiosna ‘’, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Krzydlinie Małej.

Okazało się, iż los dzieci nie jest nam obojętny. Dzięki dobrym sercom całej społeczności szkolnej – uczniów, wychowawców, pracowników szkoły, zgromadziliśmy środki higieniczne, chemiczne, odzież dziecięcą, zabawki, przybory szkolne i odrobinę słodkości. 16 grudnia 2021 r. wszystkie dary zostały przekazane do placówki, a w zamian otrzymaliśmy piękne podziękowania oraz świąteczne życzenia, które złożyliśmy na ręce dyrektor Justyny Dąbrowskiej.

Mamy nadzieję, że dary pozwolą częściowo zaspokoić potrzeby dzieci i wywołają uśmiech na twarzach. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję.

Organizatorzy akcji: Marta Białobrzewska i Justyna Papierniak