Ogromnym sukcesem naszego Liceum zakończył się turniej w halowej piłce nożnej dziewcząt, rozegrany 8 marca tego roku w Chocianowie. Nasza szkoła została Wicemistrzem Strefy Lubińskiej, awansując tym samym do Finału Strefy Legnickiej.

Jest to pierwsze takie osiągnięcie w historii występów naszego Liceum w tej dyscyplinie sportowej w ramach Licealiady, dokonane przez drużynę kobiecą. W zawodach zmierzyliśmy się z Zespołem Szkół Nr 2 w Lubinie, przegrywając 1-5 oraz z Zespołem Szkół w Chocianowie, wygrywając 6-0. Bramki dla naszej szkoły zdobyły Hanna Cieśla 3 i Julia Jasek 4.
Wystąpiliśmy w następującym składzie: Hanna Jankowska, Hanna Cieśla, Marta Dokładańska, Julia Stankiewicz, Julia Jasek, Natalia Sawczyszyn, Karolina Gawda, Oliwia Koszowska, Roksana Nemeczek, Aleksandra Nowaczyk. Opiekunem zespołu jest Wojciech Janicki.
Zespołowi dziękujemy za wspaniałą walkę i życzymy powodzenia w Finale Strefy Legnickiej.