W związku ze zbliżającymi się obchodami Dnia Patrona  - Janusza Korczaka - w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wąsoszu odbył się konkurs informatyczny „Król Maciuś I malowany Paintem”. We wtorek, 24 maja 2022 r., uczniowie naszej placówki mieli możliwość wykazania się znajomością szerokiego wachlarza możliwości, jakie dają narzędzia programu Paint. Jury brało pod wagę również umiejętności plastyczne uczestników, kreatywność oraz znajomość lektury i wizerunku postaci.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła praca Alicji Stróżyńskiej, drugie – Kacpra Kaima, trzecie – Klaudii Kaim. Zwycięzcom gratulujemy.

Uczestnicy konkursu wykazali się nie tylko talentem i kreatywnością, ale również umiejętnością przedstawienia postaci literackiej w formie wirtualnej, co sprawiło im ogromną frajdę.

Ewa Gajewska

Liliana Barwińska