W obecności Starosty Górowskiego Urszuli Szmydyńskiej oraz Skarbnika Powiatu Wiesława Pospiecha podpisano dziś umowę na realizację zamówienia publicznego pn. „Wymiana oświetlenia wraz z wykonaniem nowej instalacji elektrycznej, informatycznej i ppoż wraz z nowym przyłączem energetycznym” w Zespole Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze.

Wykonawcą zadania jest wyłoniona w drodze przetargu firma Alpida Sp. z o.o. z Warszawy. Umowę podpisywali: Ewa Gano – Dyrektor Zespołu Szkół im. gen. S. Kaliskiego w Górze oraz Przemysław Bienias – Dyrektor Alpida Sp. z o.o. Termin wykonania prac to 15 listopada 2022 roku.

W tym samym czasie podpisano także drugą umowę na pełnienie funkcji inspektora nadzoru na wyżej wymienione zadanie. W tym przypadku wykonawcą jest firma Biuro Projektowania Kosztorysowania i Nadzoru w Budownictwie Paweł Puk z Góry.