Trwa remont drogi powiatowej Siciny – Wioska. Konsorcjum – Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic Leszno Sp. z o.o. i Drogtranz Sp. z o.o. z Góry realizujące zadanie, wykonuje obecnie czyszczenie rowów odwadniających wzdłuż całego odcinka remontowanej drogi. W Sicinach ukończono budowę utwardzonych zjazdów do posesji. Natomiast w Wiosce trwa budowa chodnika. Wartość wykonywanych tam prac to 5 050 972, 86 złotych. Inwestycja realizowana jest w ramach Funduszu Rządowego Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami nadal nieprzejezdny jest odcinek drogi Siciny - Wioska, od kapliczki koło żwirowni do Wioski. Objazd wyznaczono przez Wronów. Za utrudnienia przepraszamy.