Ruszyła kolejna inwestycja drogowa w powiecie górowskim. Rozpoczęła się przebudowa drogi powiatowej nr 1113D w Kamieniu Górowskim. Przedsiębiorstw Drogowo-Melioracyjne „Drogomel” A. Skoczylas, K. Głuszko Spółka Jawna z Góry realizujące zadanie, wykonuje obecnie wyrównywanie i utwardzanie poboczy, usuwanie zbędnego materiału i przygotowuje teren pod budowę chodnika i poszerzenie jezdni. Wartość wykonywanych tam prac to 1 609 234, 84 złotych. Inwestycja realizowana jest w ramach Funduszu Rządowego Polski Ład – Program Inwestycji Strategicznych.

Informujemy, że w związku z prowadzonymi pracami w Kamieniu Górowskim występują utrudnienia w ruchu drogowym. Prosimy zachowajcie szczególną ostrożność. Za utrudnienia przepraszamy.