Dziś w Domu Kultury w Górze odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. Wzięli w niej udział m.in. inspektor Mariusz Bużdygan – zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, inspektor Jacek Gregor – Komendant Powiatowy Policji w Górze, Urszula Szmydyńska – Starosta Górowski, Irena Krzyszkiewicz – Burmistrz Góry, Paweł Niedźwiedź – Burmistrz Wąsosza, Anita Sierpowska – Wójt Gminy Jemielno oraz Danuta Nuckowska-Ciulak – Sekretarz Gminy Niechlów.

Podczas uroczystości wyróżnionym funkcjonariuszom wręczono awanse na wyższe stopnie służbowe. W imieniu samorządowców powiatu górowskiego podziękowania za owocną pracę oraz życzenia bezpiecznej służby złożyła Urszula Szmydyńska – Starosta Górowski.