Dziś w sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Górze odbyło się spotkanie, podczas którego podpisano aneks nr 2 do Porozumienia w sprawie warunków współpracy i zasad partycypacji w kosztach opracowania Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Legnicko-Głogowskiego Obszaru Funkcjonalnego na lata 2021- 2027 oraz instytucjonalizacji współdziałania powiatów i gmin wchodzących w skład Legnicko-Głogowskiego Obszaru Funkcjonalnego zawartego dnia 4 listopada 2020 r.

W spotkaniu udział wzięli: Starosta Górowski Urszula Szmydyńska wraz z Wicestarostą Andrzejem Rogalą i Główną Księgową Grażyną Bieganowską, Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz wraz ze Skarbnikiem Miasta i Gminy Góra Markiem Balowskim, p.o. Wójta Gminy Niechlów Michał Frąckowiak wraz ze Skarbnikiem Gminy Niechlów Agnieszką Przybylską oraz przedstawiciele Gminy Legnica – Magdalena Plewa-Kalinowska i Paweł Rudkowski.