XL SESJA RADY POWIATU GÓROWSKIEGO ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 25 października 2022 r. o godz. 800

w sali narad nr 1 Starostwa Powiatowego w Górze przy ul. Mickiewicza 1.

W porządku obrad proponuję:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXXVII sesji Rady Powiatu Górowskiego.
  4. Przyjęcie protokołu z XXXVIII sesji Rady Powiatu Górowskiego.
  5. Przyjęcie protokołu z XXXIX sesji Rady Powiatu Górowskiego.
  6. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu Górowskiego w okresie międzysesyjnym.
  7.  Interpelacje i zapytania.
  8. Przyjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Górowskiego na lata 2022 - 2038.
  9. Przyjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Górowskiego na rok 2022.
  10. Przyjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w najem w trybie bezprzetargowym trzech lokali użytkowych o numerach 21, 22 i 26 w budynku będącym własnością Powiatu Górowskiego położonym w Górze przy ul. Armii Polskiej 8 na okres 2 lat.
  11. Przyjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu współpracy Powiatu Górowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2023 rok.
  12. Przyjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XXII/166/2020 Rady Powiatu Górowskiego z dnia 15 grudnia 2020 r. w sprawie ustalenia regulaminu określającego wysokość stawek i szczegółowe warunki przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego: za wysługę lat, dodatku motywacyjnego, dodatku funkcyjnego, w tym z tytułu sprawowania funkcji wychowawcy klasy, nauczyciela opiekującego się oddziałem przedszkolnym, dodatku za warunki pracy oraz szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw nauczycielom zatrudnionym w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Górowski oraz wysokość i warunki wypłacania nagród ze specjalnego funduszu nagród.
  13. Przyjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Niechlów zadania z zakresu zarządzania drogami powiatowymi.
  14. Przyjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Niechlów na realizację zadania pn.: "Modernizacja i remont sieci dróg na terenie Gminy Niechlów”
  15. Informacja w sprawie realizacji budżetu za I-sze półrocze 2022.
  16. Informacja z realizacji zadań Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu za 2021 r.
  17. Sprawozdanie z działalności Rady Powiatu Górowskiego i poszczególnych Komisji Rady Powiatu Górowskiego za I półrocze 2022 r.
  18. Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Górowskiego za I półrocze 2022 r.
  19. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
  20. Wolne głosy i wnioski.
  21. Zakończenie obrad.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU