Dziś, 20 października przypada Europejski Dzień Seniora. Z tej okazji Starosta Górowski Urszula Szmydyńska wraz z Burmistrz Góry Ireną Krzyszkiewicz spotkali się z Prezesem Stowarzyszenia Klub Seniora "Pogodna Jesień" Bronisławem Barną.

Warto podkreślić jak ważną i doniosłą rolę w życiu lokalnej społeczności odgrywają właśnie osoby starsze. Jesteście Państwo źródłem życiowej mądrości, którą nabywa się z upływem lat. Wasze doświadczenie, potencjał i wiedza są często inspiracją i nieprzebranym źródłem, z którego mogą czerpać młodsze pokolenia.

Wszystkim Seniorom powiatu górowskiego dziękuję za działania na rzecz rozwoju i promocji naszej Małej Ojczyzny oraz za ogromny wkład w integrację międzypokoleniową. Życzę Państwu, by omijały Was troski i smutki, a każdy dzień przynosił wiele radości, ludzkiej życzliwości i uśmiechu na twarzy. Pragnę Wam także życzyć zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia. Wszystkiego dobrego - mówi Starosta Górowski Urszula Szmydyńska