Starosta Górowski Urszula Szmydyńska, Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz oraz Przewodniczący Klubu Gazety Polskiej Tadeusz Tutkalik wzięły dziś udział w otwarciu wystawy „Historia Zobowiązuje” na Placu Bolesława Chrobrego w Górze. Prezentacja autorstwa Stowarzyszenia Klubu Gazety Polskiej składa się z 20 plansz ukazujących historię Polski widzianą oczami publicystów Gazety Polskiej z XIX i XX wieku. Wystawa powstała dla upamiętnienia 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Starosta Górowski Urszula Szmydyńska zachęca wszystkich mieszkańców powiatu górowskiego, szczególnie uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do obejrzenia wystawy, która dostępna będzie do 23 grudnia 2022 roku na Placu Bolesława Chrobrego w Górze.