23 listopada we Wrocławiu odbył Się Finał Wojewódzki w Badmintonie dziewcząt i chłopców. Zawodniczki LO w Górze uplasowały się w tym turnieju na V miejscu, co jest najlepszym wynikiem w historii naszego liceum w tej randze zawodów. Uległy tylko zespołom, które zagrały w finale turnieju, VIII LO we Wrocławiu oraz Zespołowi Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie. Zagraliśmy w składzie: Natalia Brojek, Julia Michalec i Amelia Lis.  Jeszcze lepiej spisali się nasi chłopcy, którzy zostali brązowymi medalistami tegorocznego Finału Wojewódzkiego, w drodze po medal pokonując : Szkołę Społeczną z Kłodzka, ZSZ w Złotoryi oraz Elektroniczne Zakłady Naukowe z Wrocławia. Wystąpiliśmy w składzie: Jan Wróbel, Adam Wróbel i Mateusz Czopek. Gratulujemy naszym reprezentantom fantastycznego występu i życzymy powodzenia w przyszłym roku.