Starosta Górowski Urszula Szmydyńska, Wicestarosta Górowski Andrzej Rogala przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Wiesława Pospiecha podpisali wczoraj aneks nr 3 do porozumienia w sprawie warunków współpracy i zasad partycypacji w kosztach opracowania strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Legnicko – Głogowskiego Obszaru Funkcjonalnego (ZIT LGOF) na lata 2021-2027 oraz instytucjonalizacji współdziałania powiatów i gmin wchodzących w skład LGOF, które zawarte zostało 4 listopada 2020 r. Aneks podpisywali także: w imieniu Gminy Góra - Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski. Natomiast w imieniu Gminy Wąsosz – Burmistrz Wąsosza Paweł Niedźwiedź oraz Skarbnik Gminy Wąsosz Jadwiga Rodzewicz. W spotkaniu uczestniczyli także: Paweł Rudkowski – Dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta Legnica oraz Magdalena Plewa-Kalinowska – Główny Specjalista Wydziału Rozwoju Miasta Legnica.