Kultywując tradycje bożonarodzeniowe, w środę 21 grudnia, dzieci z przedszkola z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu uczestniczyły w zorganizowanej dla nich Wigilii. Zgodnie ze zwyczajami świątecznymi obecni podzielili się opłatkiem, złożyli sobie życzenia, a następnie, przy dźwiękach kolęd, degustowali pyszne wigilijne potrawy. Był barszcz z uszkami, ryba, kompot z suszu i słodkie smakołyki. Zawitał również oczekiwany gość z prezentami. Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim. Przepiękna sceneria sali przedszkolnej, uroczysta atmosfera pełna życzliwości i ciepła przyczyniła się do tego, że każdy czuł się wyjątkowy.

Na twarzach dzieci i pań pojawiły się uśmiechy, a serca przepełniła radość i zadowolenie ze spotkania. O świąteczne potrawy postarały się nasze wspaniałe kucharki, a o nastrój: Aneta Balcerzak, Katarzyna Bursztyńska oraz Ewelina i Ania.