Starosta Górowski Urszula Szmydyńska oraz Wicestarosta Górowski Andrzej Rogala podpisali dziś umowę na wykonanie zadania pn. „Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego w powiatowych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym na terenie powiatu górowskiego”. Wykonawcą zadania jest Milla Spółdzielnia w Lesznie reprezentowana przez Prezesa Zarządu Dariusza Jarosika. Umowę podpisano w obecności Katarzyny Kubiak, naczelnika wydziału komunikacji Starostwa Powiatowego w Górze.

W ramach umowy będą realizowane usługi przewozowe w zakresie transportu publicznego na linii komunikacyjnej relacji Wąsosz – Wiewierz – Sułów Wielki - Góra, przez: Wąsosz, Gola Wąsoska, Cieszkowice skrz., Dochowa, Czarnoborsko, Zbaków Górny, Zbaków Dolny, Wiewierz, Rudna Wielka, Rudna Mała, Sułów Wielki, Bronów, Szedziec, Kłoda Górowska, Góra, ul. Wrocławska, Góra dworzec autobusowy. Autobus kursować będzie od 2 stycznia do 31 grudnia 2023 roku zgodnie z przyjętym rozkładem jazdy.