Uczennica Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze, od lat zmaga się z chorobą, która atakuje jej układ ruchu. W ostatnich dniach przeszła poważną operację teraz czeka ją długa i żmudna rehabilitacja, która daje nadzieję, na w miarę normalne funkcjonowanie Wiktorii w dalszym życiu. Potrzebne są do tego jednak niemałe środki.

Społeczność szkolna Zespołu Szkół w Górze zaangażowała się w pomoc dla koleżanki i  uczennicy. W dniach 17-18 stycznia br. w szkole odbył się kiermasz smakowitych ciast i babeczek. Ze sprzedaży słodkich wypieków uzbierano kwotę 1.423,21 zł, którą przekazano dla Wiktorii przez wpłatę „siepomaga”.

Szczególne podziękowania należą się tym wszystkim, którzy te pyszności upiekli i  dostarczyli oraz wolontariuszkom, które zajęły się sprzedażą smakołyków.