W środę  8  lutego  uczniowie Zespół Szkół w Górze wzięli udział w rozgrywkach halowej piłki nożnej chłopców w półfinale strefy legnickiej w Mistrzostwach Licealiady. Nasza szkoła była gospodarzem turnieju, który odbył się w hali Arkadia. Tego dnia gościliśmy reprezentacje:  Zespół Szkół w Polkowicach, Zespół Szkół w Głogowie oraz Zespół Szkół nr 2 w Lubinie. Turniej sędziowali Krzysztof Lesiecki oraz Bartłomiej Hebel. Rozgrywki  zapewniły wszystkim wiele emocji i pozytywnych wrażeń. Jak zawsze dopisała widownia, która żywiołowo dopingowała gospodarzom turnieju. Chłopcy z naszej szkoły sprawili nam wszystkim miłą niespodziankę, zdobywając drugie miejsce i kwalifikując się do kolejnego etapu. Po zaciętej rywalizacji  wynik był następujący: I miejsce – ZS w  Polkowicach, II miejsce – ZS w Górze, III miejsce – ZS nr 2 w Lubinie, IV miejsce – ZS w Głogowie. Skład  drużyny: Chudy Klaudiusz, Gawlik Arkadiusz, Jurczak Klaudiusz, Ławniczak Patryk, Łysek Tomasz, Mastalerz Bartosz, Noga Igor, Tomaszewicz Kacper,  Piwko Norbert, Romańczyk Filip, Rząsa Tomasz. Gratulujemy sukcesu naszym piłkarzom oraz opiekunowi drużyny panu Tomaszowi Krysiakowi. Trzymamy kciuki w finale strefy legnickiej!