Bezpieczeństwo uczniów, przemoc i agresja w środowisku szkolnym oraz Internecie i jej konsekwencje prawne - to temat spotkania, które miało miejsce 17 marca 2023r. w naszej szkole. Spotkanie prowadziła asp. szt. Lidia Tarońt.

Celem wizyty było przeprowadzenie rozmów z uczniami na temat rodzajów przemocy i agresji występujących w Internecie, życiu szkolnym i pozaszkolnym oraz jej konsekwencji prawnych. Młodzież dowiedziała się jak ma postępować jeśli są świadkami przemocy i agresji. Z jakimi zagrożeniami mogą zetknąć się podczas korzystania z Internetu.
Omówiona została również odpowiedzialność prawna nieletnich. Edukacja prawna miała za zadanie przyczynić się do wzrostu świadomości zachowań ryzykownych wśród młodzieży. Serdecznie dziękujemy za wsparcie działań Komendzie Powiatowej Policji w Górze na czele z asp. szt. Lidią Tarońt.    A.Zawadzka

iodo@amt24.biz