W Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu w gminie Niechlów trwa Kiermasz Wielkanocny 2023. Organizatorami imprezy są DPS we Wronińcu oraz Powiat Górowski.

Kiermasz uroczyście otworzyli: Piotr Grochowiak – Dyrektor DPS we Wronińcu, Andrzej Rogala – Wicestarosta Górowski reprezentujący Starostę Górowskiego Urszulę Szmydyńską oraz Danuta Nuckowska-Ciulak – Sekretarz Gminy Niechlów. Na stoiskach swe kulinaria, ozdoby oraz prace artystyczne związane z Świętami Wielkanocnymi prezentują mieszkańcy i firmy Powiatu Górowskiego oraz DPS-y z Dolnego Śląska i Wielkopolski. Wszyscy wystawcy otrzymali pamiątkowe podziękowania za udział w imprezie. Przygotowano też dla nich pyszny posiłek. Kiermasz śpiewem i tańcami uświetnili młodzi artyści z Liceum Ogólnokształcącego w Górze, Szkół Podstawowych w Sicinach i Niechlowie oraz znany już dobrze górowskiej publiczności nauczycielski zespół Belfer. Kiermasz zakończy się o godzinie 14:00.

Kiermasz został objęty honorowym patronatem Starosty Górowskiego Urszuli Szmydyńskiej.