Gminy
Góra, Wąsosz, Niechlów, Jemielno

11 maja w Trzebnicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Lekkiej Atletyce. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wąsoszu reprezentowało pięcioro uczniów. Trzebnica przywitała ich piękną pogodą, która sprzyjała rywalizacji. Reprezentacja Ośrodka zdobyła trzy medale: wicemistrzem województwa dolnośląskiego został Paweł Bartosiewicz – bieg na dystansie 400 m; brązowe medale wywalczyli: Wiktoria Przybylak – skok w dal oraz Urszula Kuśmierska - bieg na 100 metrów. Uczennica Alicja Stróżyńska zajęła IV miejsce w biegu na 100 m, a uczeń Miłosz Fresel IV miejsce w skoku w dal. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Do zawodów uczniów przygotowali Marta Białobrzewska i Adam Nowak.