30 maja 2023 r. Starosta Górowski Urszula Szmydyńska wraz z Wicestarostą Górowskim Andrzejem Rogalą uczestniczyli w podsumowaniu programu dydaktycznego realizowanego we współpracy z   firmą NAICI POLSKA Sp. z o. o. Projekt był skierowany do uczniów Zespołu Szkół im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Górze oraz słuchaczy Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze.

Dyrektor CKPiU w Górze – Krzysztof Mielczarek w swoim wystąpieniu podkreślił, że dzięki podpisanemu porozumieniu, udało się wdrożyć na zajęciach praktycznych nowoczesne technologie stosowane we współczesnym budownictwie.

Starosta Górowski serdecznie podziękowała Angelo Agnoni – dyrektorowi ds. szkoleń Naici Polska Sp.  z o.o., Krzysztofowi Mielczarkowi – dyrektorowi Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze, Zbigniewowi Murawskiemu – nauczycielowi praktycznej nauki zawodu w CKPiU w Górze oraz wszystkim uczniom i słuchaczom, za współpracę w nowatorskim projekcie. W spotkaniu uczestniczyła Ewa Gano dyrektor ZS w Górze oraz Aleksander Piotrowski nauczyciel praktycznej nauki zawodu.

Podsumowaniem projektu było uzyskanie certyfikatu, który słuchacze otrzymali z rąk Starosty Górowskiego Urszuli Szmydyńskiej oraz  dyrektora ds. szkoleń Naici Polska Sp.  z o.o. – Angelo Agnoni.