Kolejne przedłużenie ograniczenia działalności PCDNiPP-P w Górze. W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa przedłuża się częściowe ograniczenie działania zespołu placówek PCDNiPP-P w Górze do 26 kwietnia 2020 r

Działania podejmowane w tym okresie:

Odbieramy przesyłki pocztowe w szczególności wnioski o badania diagnostyczne w Poradni po kontakcie telefonicznym. 65-544-12-77

Udostępniamy adres mailowy w celu umożliwienia konsultacji psychologiczno-pedagogicznych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wprowadzamy dyżurny telefon w celu skorzystania ze wsparcia specjalistycznego w godz. od 8.00 do 12.00 tel. 65-543-33-64

Wprowadzamy dyżurny telefon w celu skorzystania ze wsparcia doradcy zawodowego  w godz. od 8.00 do 14.00 tel. 65-543-47-87

Prowadzimy zdalne szkolenia rad pedagogicznych w zakresie wdrażania przez szkoły edukacji na odległość. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z sekretariatem (65-544-12-77, kom. 501-394-436 ) w godzinach od 8.00 do 14.00.

Kontakt w sprawie studiów podyplomowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt elektroniczny poprzez e-mail:

Podstawa prawna - rozporządzenie MEN z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 410 z późn. zm.)

Bernard Bazylewicz