Trwają roboty budowlane na drodze powiatowej 1100 D w m. Jemielno i drodze powiatowej 1084 D na odcinku Kłoda Górowska – Zawieście.

Aktualnie wykonywane są roboty w zakresie utwardzenia poszerzenia dróg i odprowadzenia wody, wykonania zjazdów na posesję i peronu autobusowego, ułożenia chodnika, frezowana jest dotychczasowa nawierzchnia pod przygotowanie do położenia warstwy wyrównawczej a następnie nowej warstwy ścieralnej. Uzyskana frezowina wykorzystana będzie pod utwardzenie poboczy. Wszystkie roboty realizowane są zgodnie z harmonogramem robót. Roboty realizowane są z udziałem środków z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Wartość realizowanego zadania w m. Jemielno, to kwota brutto 1 818 050,44 zł. Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Drogowe Handlowo-Usługowe „Ćwik” s.c. z Wińska. Odcinek ok. 2,400 km Kłoda Górowska – Zawieścice realizuje Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD z Gostynia, wartość zadania brutto 2 753 283,29 zł.