Starosta Górowski Urszula Szmydyńska podpisała dziś umowę na wynajem dwóch lokali zlokalizowanych na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Armii Polskiej 8. W pierwszej połowie listopada firma PSYCHLOGUS Sp. z o.o. z Trzebnicy, reprezentowana przez Prezesa Zarządu Wojciecha Urbana uruchomi tam Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w ramach kontraktu z NFZ.

Gabinety świadczyć będą następujące porady: psychologiczne, sesje psychoterapeutyczne, diagnozy psychologiczne, sesje wsparcia dla rodzin i opiekunów prawnych, sesje terapii rodzinnej i sesje grupowe.

W najbliższym czasie zostanie podany kontakt telefoniczny do rejestracji, gdzie wymagany będzie wyłącznie numer PESEL (bez skierowania).