15 listopada we Wrocławiu odbył się Finał Wojewódzki w Badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

Rewelacyjnie podczas tego turnieju spisali się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Górze, zdobywając dwa brązowe medale.
III miejsce naszych dziewcząt jest najlepszym wynikiem w historii szkoły w tej randze zawodów. W drodze po medal drużyna z LO pokonała: LO nr 8 z Wrocławia, LO nr 2 z Wałbrzycha oraz ZSZ ze Złotoryi. A oto zwycięski skład: Julia Michalec, Aleksandra Dąbrowska i Amelia Lis. Chłopcy zdobywając brązowy medal powtórzyli zeszłoroczny wynik. W tym roku zmierzyli się z drużynami: LO z Bogatyni, LO nr 2 z Wałbrzycha, LO nr 2 z Jeleniej Góry oraz EZN z Wrocławia. Wystąpiliśmy w składzie: Jan Wróbel, Adam Wróbel i Antoni Pękala.
Gratulujemy naszym reprezentantom fantastycznego występu i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

W. Janicki