W Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu odbyła się coroczna Wystawa Szopek i Potraw Wigilijnych. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Starosty Górowskiego Urszuli Szmydyńskiej, Wicestarosty Górowskiego Andrzeja Rogali, Przewodniczącego Rady Powiatu Ryszarda Wawera, Dyrektora Szkoły w Sicinach Doroty Szostek, członków Klubu Seniora „Pogodna Jesień” w Górze, podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Górze wraz z Kierownik Edytą Żmiejewską, podopiecznych z Ośrodka Dziennego Pobytu Osób Starszych i Mieszkań Chronionych w Górze wraz z Kierownik Katarzyną Jabłońską, przedstawicieli sołectwa Wroniniec, Zespołu „Belfer” z Sicin, młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego w Górze oraz opiekunów wraz z mieszkańcami z Domu Pomocy Społecznej w Rogowie i w Mościszkach.

Uroczystość rozpoczął dyrektor Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu Piotr Grochowiak, który przywitał gości przybyłych na to ważne wydarzenie oraz złożył wszystkim uczestnikom najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Następnie głos zabrała Starosta Górowski Urszula Szmydyńska, która podziękowała za zaproszenie na kolejną już wystawę. Przy tej okazji złożyła również życzenia bożonarodzeniowe wszystkim uczestnikom spotkania, mieszkańcom DPS we Wronińcu oraz personelowi. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Jako pierwsza wystąpiła młodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Górze w koncercie kolęd. Następnie mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu zaprezentowali jasełka bożonarodzeniowe, a na zakończenie w koncercie kolęd i pastorałek wystąpił zespół „Belfer” z Sicin. Po części artystycznej powołano komisję konkursową w której skład wchodzili przedstawiciele zaproszonych gości. Laureaci zostali nagrodzeni drobnymi upominkami oraz dyplomami.

W kategorii Najładniejsza Szopka Bożonarodzeniowa: I miejsce Dom Pomocy Społecznej we Wronińcu, II miejsce Ośrodek Dziennego Pobytu Osób Starszych i Mieszkań Chronionych w Górze, III miejsce Szkoła Podstawowa w Sicinach. Natomiast w kategorii Najsmaczniejsza Potrawa Wigilijna: I miejsce Klub Seniora w Górze - Barszcz Czerwony, II miejsce Środowiskowy Dom Samopomocy w Górze - Smażone pierogi III miejsce Dom Pomocy Społecznej we Wronińcu - Śledzie.

Na zakończenie uroczystości mieszkańcy wraz z zaproszonymi gośćmi zasiedli do uroczystej wieczerzy wigilijnej. W wystawie wzięło udział 120 osób.