Jak oceniasz swój poziom wiedzy o wyrażeniach algebraicznych? Potrafisz je rozwiązywać? A może już na samą myśl o nich zaczynasz się stresować? Bez obaw! Istnieją sposoby, żeby się z nimi uporać! Przedstawi je Karol Wilczyński, korepetytor i nauczyciel z bogatym doświadczeniem. Gdzie? Na bezpłatnym webinarze, w ten czwartek, 11.01.2024 r.. Warto wziąć udział, żeby dowiedzieć się, jak ogarnąć wyrażenia algebraiczne na Egzaminie Ósmoklasisty bez znajomości całej matmy.

Zapisz się od razu, żeby nie zapomnieć o spotkaniu: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Z bezpłatnych webinarów ZDAY skorzystało już ponad 31 tysięcy uczniów! O 19:00 w czwartek czeka na Ciebie porcja praktycznej wiedzy oraz konkurs, na którym będzie można wygrać drona! Do zobaczenia!