Ferie zimowe w 2024 roku potrwają od 15 stycznia do 25 lutego. Dwutygodniowa przerwa w nauce odbędzie się w czterech terminach. Najszybciej na wypoczynek udadzą się uczniowie z województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Hali Arkadia ZS w Górze.

Z okazji ferii zimowych, życzę Wam, drodzy Uczniowie, bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Jednak proszę, by nigdy nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, abyście w czasie ferii dbali o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmowali działań zagrażających życiu lub zdrowiu. Dobrze odpocznijcie, by nabrać siły i motywację do dalszej nauki w nowym półroczu.