Szanowni Państwo!

Z radością informujemy, że otworzyliśmy nasz nowy urzędowy profil na facebooku. Można nas już wyszukać po haśle „Powiat Górowski” lub przejść na nasz profil bezpośrednio za pomocą linku: https://www.facebook.com/powiatgoranowe

W naszej działalności na facebooku skupimy się na publikowaniu aktualności z życia powiatu, gmin wchodzących w skład powiatu oraz jednostek organizacyjnych prowadzonych przez powiat. Dowiecie się o remontach, zmianach organizacji ruchu, nowych inwestycjach i wydarzeniach. Część informacji pomoże w codziennym życiu – na przykład komunikaty organizacyjne, a część może być dobrą okazją do zapoznania Państwa z proponowanymi zmianami.

Zachęcamy  do aktywności i bieżącego śledzenia oficjalnego profilu Powiatu Górowskiego.