Zgodnie z tradycją w styczniu ruszył już wielki sezon studniówkowy. Przyszli maturzyści oddają się „szaleństwu zabawy", bo już za dobre 3 miesiące czeka ich egzamin dojrzałości.

Studniówka to dla młodych osób jedna z najważniejszych imprez szkolnych. Nie tylko dlatego, że za 100 dni czeka ich egzamin dojrzałości, to również okazja do wspólnej zabawy, zacieśnienia więzi oraz pokazania się w balowej stylizacji.
W piątek 12 stycznia odbyła się studniówka klas IV. Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Górze. Uczniowie klas maturalnych bawili się w restauracji „Asti”.
Zabawa rozpoczęła się od tradycyjnego dostojnego wykonania poloneza, następnie uroczystego otwarcia „studniówki” dokonała dyrektor szkoły pani Magdalena Mielczarek. W trakcie balu panował przepiękny i niesamowity klimatu oraz niepowtarzalna, radosna atmosfera. Młodzież i nauczyciele bawili się przy rytmach DJ-a przez wiele godzin. Chętnych do tańca nie brakowało, co było niewątpliwie efektem świetnie przygotowanej zabawy.
A teraz drodzy maturzyści nie pozostaje Wam już nic innego jak przygotować się solidnie do egzaminu dojrzałości!

Tomasz Woźniczka/Fot. Radio Elka