23 marca 2024 roku Dom Pomocy Społecznej we Wronińcu zorganizował II Kiermasz Wielkanocny.

W imieniu Starosty Górowskiego Urszuli Szmydyńskiej, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Górowskiego Mariola Szurynowska podziękowała za zaangażowanie i wysiłek jaki został włożony w organizację kiermaszu, życząc jednocześnie zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych.

Swoje własnoręcznie wykonane prace zaprezentowali przedstawiciele zaproszonych domów pomocy społecznej, Szkoły Podstawowej w Sicinach, uczniowie Młodzieżowej Rady Gminy, Sołectwo Wroniniec, zaprzyjaźnione ośrodki oraz osoby indywidualne. Można było wybrać z szerokiego wachlarza wystawienniczego coś dla siebie, począwszy od stroików wielkanocnych, poprzez prace w drewnie, ozdób wykonanych szydełkiem, skończywszy na wypiekach cukierniczych. Swoją obecnością i występem zaszczyciły dzieci z zespołu Chochliki ze Szkoły Podstawowej w Sicinach oraz nauczyciele z grupą muzyczną Belfer, którzy umilali organizowaną wystawę.