7 czerwca 2024 roku, w sali narad Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się II sesja Rady Powiatu Górowskiego. W obradach udział wzięło 15 radnych.

Zmieniono porządek obrad sesji. Wycofano punkt nr 3 o wyborze Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Górowskiego.

Radni przyjęli uchwały w sprawie: wyboru Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Górowskiego oraz powołania członków Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Górowskiego.

Przewodniczącą Komisji Rewizyjnej została Grażyna Owczarek, Wiceprzewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Zbigniew Józefiak, a członkami Ryszard Czerw, Krystian Stuczyk oraz Mirosław Żłobiński.

Po tym punkcie zarządzono przerwę w obradach do 10 czerwca 2024 roku.

W drugiej części obrad, które odbyły się 10 czerwca 2024 roku, wybrano składy stałych komisji Rady Powiatu Górowskiego.